6:51 pm - Pazar Nisan 20, 2014

2013 Şık Avize Modelleri

Cuma, 15 Şubat 2013, 20:27 | Dekorasyon, Genel | 1 Yorum | Google
yazar Admin

2013 Şık Avize Modelleri

2013 yılı yaklaşırken moda ve trendlerde yönelmeler de başladı diyebiliriz. Mobilya ve aydınlatma fuarlarında 2013 yılı şık avize modelleri tanıtıldı ve halen Mersin-Adana gibi bölgelerimizde tanıtılmaya devam ediyor.

2013 yılı şık avize modellerine göz gezdirdiğimizde daha canlı aydınlatmalar yerine loş ışıkların tercih edildiğini gördük. Ortamlara daha kolay uyum sağlayan şekilde tasarlanan avize modelleri Kasım ve Aralık ayından itibaren mobilya ve aydınlatma satışı yapan işletmelerde gösterime başlayacak.  Ev dekorasyon konusunda önemli bir bölüm teşkil eden konuların bir tanesi de avizeler olmaktadır. Avize seçimi bazen mobilyalara göre yapılırken bazen de mobilyaların dahi önüne geçerek mobilyalar avizelere göre seçilmektedir. Zaten son yıllarda ev tasarım uzmanı diye bir sektör ortaya çıkmaya başladı. Bunları bazı kanallarımızda (evim evim güzel evim) görebileceğiniz gibi büyük şehirlerdeki reklam tabelalarında da görebilirsiniz. Ev tasarım uzmanları ilk olarak avizelerden işe başlamaktadır. Çünkü bir evin şıklığını ve kalitesini ortaya koyan araçlardan biri avizelerdir.

2013 yılı içerisinde avize modellerini artırmaya çalışacaklarını söyleyen birçok aydınlatma firması, aydınlatmanın ev için olduğu kadar insan sağlığı için de önemli olduğunu vurgulamaktadır. Son yıllarda çıkan aşırı enerji ile çalışan aydınlatmalar insanların gözlerine ve cildine zarar verebilmektedir. Bunun önüne geçmek için teknoloji ve bilimle iş birliği içerisinde çalışan aydınlatma firmaları bizler için 2013 şık avize modellerini ortaya koymuşlardır.

2013 şık avize modelleri fiyatları:

En çok merak edilenlerden bir tanesi de 2013 yılı için üretilen şık avize modellerinin fiyatlarıdır. Avize modelleri fiyatları araştırmalarımıza göre 300-400 TL gibi bir rakamdan başlamakta ve 8.000 TL’ye kadar çıkmaktadır. Buradaki uçurum denilecek kadar fiyat farkı aslında avizenin büyüklüğünden ve kalitesinden kaynaklanmaktadır. Sizde ihtiyacınız doğrultusunda bütçenize göre çok şık bir avize satın alabilirsiniz.

Şık Avize Modelleri 1

http://www.mobilyadekor.org

Gelen aramalar: 2013 avize modelleri, 2013 dekorasyon trendleri, avıze modellerı 2013, şık avize modelleri, 2013 avize modelleri ve fiyatları, şık avize, 2013 şık veıı modern aydınlatmalar, mutfak avizeleri 2013
Etiketler: , ,

1 response to "2013 Şık Avize Modelleri"

  1. ahm diyor ki:

    1. resim çok güzel ancak 2. resim masaya çok yakın gibi geldi

Sizde Yorum YAPIN

2012 - 2013 Tüm hakları saklıdır.İçeriğin izinsiz ve kaynak gösterilmeden kopyalanması yasaktır. | Reklam Gizlilik Politikası Yandex.Metrica